Čištění kanalizace - kvalitně a rychle


Čištění kanalizace není žádný velký problém. Tedy pro nás. Pro Vás to problém být může, ale my Vám s ním pomůžeme. Přijedu a vše vyřeším.

Zajímá vás orientační ceník?     VOLEJTE 608 338 633

NONSTOP Servis

Máte problémy s kanalizací?  Potřebujete vyčistit domovní či venkovní kanalizaci?  Nečekejte déle na havarijní stav a zavčas vyhledejte odbornou pomoc. Preventivní údržba a čištění kanalizace zaručí, že Vás minou nepříjemné zážitky. Čištění kanalizací nemusí být nepříjemnou starostí, pokud se obrátíte na instalatérství Kuneš, které bylo nominováno na Instalatéra roku.

Nejčastější příčiny ucpávání kanalizací jsou způsobeny běžnou činností. Mluvíme o usazování kalů a mastnot, o spláchnutí nejrůznějších předmětů, které ve styku s vodou nabývají hmotnost, dále se setkáváme s nedostatečným spádem a průměrem kanalizačního vedení a v neposlední řadě se jedná o špatně zvolený materiál či deformaci kanalizačního potrubí.

Provádíme preventivní i havarijní čištění kanalizací. Veškeré služby pak nabízíme nonstop a ve stoprocentní kvalitě. Abychom docílili kýženého výsledku rychle, a snadno volíme pouze ty nejmodernější metody. Předcházíme tak radikálnějším zásahům a šetříme Váš čas i peníze. Garantujeme nejvyšší kvalitu, velkoobchodní ceny materiálu a na vše poskytujeme záruky.

Partnerská firma pro větší čištění kanalizace specializovaným vozem.