ČIŠTĚNÍ ODPADŮ


Čištění odpadů:

Máte ucpaný odpad? Nebo se dlouhodobě potýkáte se špatným odtokem?  Naše firma, která dlouhodobě patří mezi špičku ve svém oboru, Vám provede čištění odpadů rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Můžete počítat s profesionálními odborníky a stejně tak i zvolenou technikou. Při čištění odpadů se spoléháme pouze na moderní přístroje a nejnovější techniky.  Dokážeme si poradit prakticky s jakýmkoliv problémem. I proto je instalatérství Kuneš nominováno na Instalatéra roku.

Čištění odpadů se provádí za použití motorové frézy s výměnnými hroty, které se mění dle ucpání či zanesení potrubí, pro mechanickou metodu čištění odpadů, volíme různé typy per. Čištění pomocí motorových per se volí tam, kde jsou menší odpady, mluví tedy o kuchyňských dřezech, toaletách, umyvadlech, van a sprchových koutů.  Tam, kde je to možné, lze použít i účinnější čištění, a to tlakové čištění. Kdy je voda vháněna pod vysokým tlakem do všech koutů potrubí, a efektivně se tak zbavíte usazenin.

Výhody:

Výhody, které se pojí s mechanickým čištěním odpadů, je především rychlé nasazení a snadná manipulace. Dále pak hovoříme o suchém způsobu, což Vám ulehčí práci. Naopak jisté mínus je profilové omezení použití, neodplavuje se čištěný materiál a ucpání se mnohdy opakuje a v neposlední řadě je zde i riziko poškození plastových potrubí v ohybech. A však profesionálové jako je instalatérství Kuneš, dokáže kombinovat různé metody a je-li to třeba, lze využít i revizi kamerou, která nám poskytnete přesný obraz, a identifikuje problém. Čištění odpadů Praha také není žádný problém.

Jestliže bude mít zájem o naše profesionální a komplexní služby, obraťte se na stánky instalatérství Kuneš. Disponujeme vlastním velkoobchodem s materiálem a poskytujeme na veškeré práce záruku.  Pracujeme bez reklamací a stížností a tak, že nabízíme trvalé řešení. Stojí za námi spokojení zákazníci a dlouholeté zkušenosti.